Jak otworzyć zamknięty samochód z kluczykami w środku?

Jak otworzyć zamknięty samochód z kluczykami w środku?

W przypadku zatrzaśnięcia kluczyków w aucie w pierwszej chwili pojawiają się niepokój i stres, a zaraz potem nerwowe poszukiwanie rozwiązania. Często w przypływie impulsu kierowcy sięgają po najbardziej dostępne, jednak nie zawsze najlepsze rozwiązania. Nie od razu trzeba bowiem wybijać szybę! Są znacznie lepsze metody na to, aby dostać się do własnego samochodu, gdy w jego wnętrzu zatrzaśniemy kluczyki.

Czy da się otworzyć auto z kluczykami w środku?

Nawet najlepszym kierowcom przytrafić się może sytuacja, w której zatrzasną kluczyki wewnątrz pojazdu. Wystarczy chwila nieuwagi, roztargnienia czy życiowego pośpiechu, aby popełnić tego rodzaju błąd. Jednak w takim przypadku nie ma co panikować, ponieważ istnieją skuteczne sposoby na to, aby otworzyć auto.

Pierwszym, a zarazem najbezpieczniejszym sposobem jest skorzystanie z kluczyków zapasowych. Jest to możliwe, gdy znajdujemy się w niewielkiej odległości od domu lub gdy bliska nam osoba może nam taki kluczyk dostarczyć. Niestety, nie zawsze mamy taką możliwość. Co zrobić, gdy nie możemy skorzystać z zapasowego kompletu?

W takiej sytuacji wiele osób podejmuje próby samodzielnego dostania się do samochodu za pomocą narzędzi, które znajdują się pod ręką lub poprzez wybicie szyby. Nie są to najlepsze rozwiązania, o ile nie istnieje zagrożenie czyjegoś życia (np. dziecka pozostawionego w pojeździe przy wysokich temperaturach na zewnątrz). Niosą one bowiem ze sobą konieczność poniesienia kosztownych napraw. Zdecydowanie bezpieczniejszym sposobem niż jest wezwanie doświadczonych ślusarzy, którzy zrealizują awaryjne otwieranie samochodu.

Gdzie szukać pomocy?

Usługa, jaką jest awaryjne otwierania samochodu, wykonana przez osoby posiadające wiedzę i wprawę w otwieraniu drzwi samochodowych bez kluczyków, a przy tym wyposażone w specjalistyczne narzędzia, przebiega w sposób bezinwazyjny. Oznacza to, że po ich działaniach na karoserii nie pozostaną najmniejsze ślady i zarysowania, na drzwiach nie będzie wgnieceń, a zamek pozostanie nienaruszony. Specjalista od usług ślusarskich sprawnie poradzi sobie z otworzeniem pojazdu, a koszt wykonania zlecenia będzie znacznie niższy niż w przypadku konieczności poniesienia napraw szkód wyrządzonych przez niewprawne samodzielne otwieranie auta.

Zamów awaryjne otwieranie samochodu u profesjonalnych ślusarzy

Do awaryjnego otwierania drzwi należy koniecznie wezwać profesjonalistów! Nie każdy poradzi sobie z takim zadaniem, ponieważ wymaga ono specjalistycznej wiedzy oraz profesjonalnych narzędzi. Doskonale przygotowani do wykonania tego rodzaju usług są ślusarze z Pogotowia zamkowego Gliwice, czyli sprawdzonej, rzetelnej firmy działającej na rynku od ponad 30 lat i cieszącej się zaufaniem tysięcy klientów. Pełną ofertę usług znaleźć można na stronie: https://www.pogotowie-zamkowe-gliwice-24h.pl

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij