Najbardziej nieinwazyjne metody przedłużania włosów

Coraz więcej kobiet decyduje się na przedłużanie włosów. Dzięki temu mogą one cieszyć się mocnymi i gęstymi włosami, a także fryzurą, o której zawsze marzyły. Moda na przedłużanie włosów dotarła do Polski ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, gdzie jest niezmiernie popularna już od początku lat 90-tych. Obecnie niema każda celebrytka nosi doczepy. Oczywiście kluczowe jest tutaj znalezienie najlepszej metody, która dodatkowo nie będzie obciążać naszych włosów. W dzisiejszym poradniku przedstawimy najbardziej nieinwazyjne metody.

Clip in – zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę

Niewątpliwie ciekawą metodą na przedłużanie włosów jest metoda clip in. Co ważne pasemka możemy doczepić samodzielnie. Nie musimy nawet korzystać z pomocy fryzjera. Jest to banalnie proste. Wystarczy tylko wpiąć pasemka pod linią włosów i gotowe. Wystarczy tylko odrobina wprawy i świetny efekt możemy mieć już w zaledwie kilka minut. Co ważne, ta metoda na przedłużanie włosów jest zupełnie nieinwazyjna. Ma ona jeszcze jedną duża zaletę. Dzięki niej można przechodzić swoiste metamorfozy. Można zdecydować się na doczepienie np. różowych pasemek i dodać naszej stylizacji nutę szaleństwa. Taki look jest idealny na imprezę. Również w pracy należy prezentować się nienagannie, a elegancka fryzura doskonale dopełnia obowiązujący dress code. W tym przypadku można zdecydować się doczepienie długich pasemek, które kolorem będą przypominasz naturalne włosy. Można wykonać proste upięcie w koński ogon, lub też zdecydować się na eleganckiego koka. Zamiast np. rozjaśniać włosy i niszczyć ich strukturę można doczepić jasne pasemka i uzyskać efekt balejażu. Ta metoda jest nie tylko nie obciążająca, ale i w pełni bezpieczna. Pozwala też na przejście wielu metamorfoz, a jak wiadomo kobiety kochają się zmieniać.

Metoda japońska – bo warto ją wypróbować

Obecnie coraz większe uznanie zyskuje metoda japońska. Ona również nie obciąża włosów i nie powoduje ich uszkodzenia. Dzięki niej można przedłużyć każdy rodzaj włosów bez obawy o ich zniszczenie. Metoda japońska zwana jest również warkoczykową, a to za sprawą sposobu doczepiania włosów. W tym przypadku doczepianie odbywa się w ciekawy sposób. Otóż zaplątuje się około jednego cm warkoczyka, który następnie jest łączony z włosami doczepionymi. Warto tutaj poruszyć jeszcze jedną ważną kwestię. Tą metodę przedłużania włosów można również wykonać u osób z wrażliwą skórą, a także u osób zmagających się z alergią. Metoda japońska jest również bardzo wygodna w noszeniu i nie jest absolutnie odczuwalna. W tym przypadku nie stosuje się żadnych zgrzewarek, czy innych sztucznych substancji. Tak naprawdę warkoczyk zakończony jest tylko małą i niewidoczną gumką.

Metoda ultradźwiękowa – bo to również dobry pomysł

Metoda ultradźwiękowa wpisuje się również w nieinwazyjne metody przedłużania włosów. Ona również jest w pełni bezpieczna. Polecana jest do włosów zniszczonych, czy też podatnych na uszkodzenia mechaniczne. Niewątpliwą zaletą tej metody jest również trwałość. Efekt może utrzymać się nawet do pół roku. Podczas ultradźwiękowego przedłużania włosów wykorzystywane jest specjalne urządzenie, które bazuje na na falach energetycznych. Oczywiście jest to w pełni bezpieczne, ale i niebolesne.

Metoda Cre Cap – bezinwazyjna innowacja

Kolejną z nowości jest bezinwazyjna metoda Cre Cap. Jest ona bezpieczna, a przy tym nie obciąża włosów i może dawać naprawdę spektakularne efekty. Do łączenia pasemek używa się tulejek wykonanych ze specjalnego materiału. Jest on termokurczliwy, zatem nikt nie zauważy, że zdecydowaliśmy się na przedłużanie włosów. W tym przypadku kluczową rolę pełnią hilzy, które dobierane są pod kolor pasemek. Cały zabieg trwa nie dłużej niż 3 godziny. Warto wiedzieć, że włosy przygotowane do przedłużenia nie wymagają później specjalnej i czasochłonnej pielęgnacji, gdyż są połączone z pasemkami.

Tak naprawdę nic nie zapowiada, że moda na przedłużanie włosów przeminie. Gęste i mocne włosy są zawsze trendy. Zatem, jeżeli natura takimi Cię nie obdarzyła, to wcale nie oznacza, że nie możesz jej pomóc. Powinnaś zatem zdecydować się na przedłużanie włosów, ale oczywiście najlepiej nieinwazyjną metodą.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij