Mały, ale wydajny oczyszczacz powietrza – testujemy Vestfrost VP-A1M30WH

W branży oczyszczaczy powietrza często pojawiają się nowi producenci, wychodzący z nowymi propozycjami, nie zawsze są one trafione i skuteczne. W 2021 roku na rynku polskim pojawiły się urządzenia do sterylizacji powietrza od nowego producenta duńskiego pochodzenia Vestfrost, który zdecydowanie nie należy do kiepskiej jakości urządzeń.

Jaki są oczyszczacze powietrza od producenta Vestfrost?

Oczyszczacze powietrza od producenta Vestfrost- dobre i tanie

Duński producent jest jednym z tych, które w branży zasługują na miano bardzo dobrych urządzeń do sterylizacji powietrza. Wszystko to za sprawa złożonej filtracji i wykorzystaniu najlepszych filtrów. Oczyszczacze powietrza od producenta Vestfrost nadają się do różnych powierzchni, poradzą sobie zarówno w domach, mieszkaniach, jak i biurach, gabinetach lekarskich, przychodniach, czy też budynkach użyteczności publicznej. Dodatkową zaletą oczyszczaczy tego producenta jest atrakcyjna cena, dla przykładu najmniejszy model oczyszczacz powietrza VESTFROST VP-A1M30WH kosztuje 1099 zł.

Testujemy oczyszczacz powietrza VESTFROST VP-A1M30WH

Najmniejszy z trzech dostępnych od Vestfrost oczyszczaczy powietrza- oczyszczacz powietrza VESTFROST VP-A1M30WH, nadaje się do powierzchni nieprzekraczającej 42m2, natomiast wydajność tego modelu to 340m3/h, wszystko to bardzo dobrze wygląda biorąc pod uwagę kompaktowy kształt urządzenia. Najmniejszy model jest na tyle niewielki, że z łatwością umieścimy go nawet w pomieszczeniach, w których miejsca jest niewiele. Oczyszczacz powietrza VESTFROST VP-A1M30WH, pracuje przy pomocy kilku bardzo dobrych filtrów, jak filtr wstępny, węglowy, HEPA, lampie UV-C LED oraz jonizatorowi. Wieloetapowa filtracja pozwala na eliminację szkodliwych zanieczyszczeń, pochodnych smogu, wirusów, bakterii, alergenów, kurzu i sierści zwierząt. Doskonale wspiera jeśli chorujemy na alergie wziewne, osłabiając tym samym jej uciążliwe objawy. Oczyszczacz powietrza od Vestfrost jest także bardzo prosty w obsłudze, można nim również sterować przy pomocy aplikacji mobilnej, co jeszcze usprawni cały proces uruchamiania i ustawiania urządzenia.

Każdy z modeli od Vestfrost jest dostępny w atrakcyjnej cenie biorąc pod uwagę bardzo dobre parametry. Urządzenia dostępne w profesjonalnych sklepach to gwarancja najlepszej skuteczności i wyczuwalnej czystości powietrza.

Jak jakość powietrza wpływa na zdrowie?

Czyste powietrze to lepszy sen, mniej zachorowań, wzrost koncentracji i lepszy rozwój dziecka już w życiu płodowym. Czyste powietrze przefiltrowane przy pomocy oczyszczacza z jonizatorem jest porównywalne z powietrzem, którym oddychamy w lesie. Funkcja jonizacji ponadto sprawia, że na meblach osadza się znacznie mniej kurzu, a równowaga kationowo-anionowa jest zachowana. Dobrze dopasowane pod kątem powierzchni urządzenie będzie gwarancją skutecznego oczyszczania powietrza przez długie lata.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij