eliksir feniks w terapii zaburzeń erekcji

Eliksir Feniks w terapii zaburzeń erekcji

Zaburzenia erekcji to częsty problem Panów. Ryzyko zachorowania rośnie wraz z wiekiem, ale nie oznacza to, że nie dotyczy młodych mężczyzn. Farmakologia stosowana w tych przypadkach działa w oparciu o tlenek azotu, który wpływa na naczynia krwionośne – rozszerza tętnice i zwiększa napływ krwi. Na mechanizmie tym opartych jest wiele leków, między innymi Viagra. Czy i jak Fohow Eliksir Feniks może być pomocny w zaburzeniach erekcji? Czytajcie dalej.

Przyczyny zaburzeń erekcji

Zaburzenia erekcji mogą być wynikiem chorób, wśród których najczęściej wymienia się zaburzenia układu krążenia, problemy dotyczące unaczynienia czy też zaburzenia hormonalne (zazwyczaj na tle testosteronu). Przyczyny mogą mieć również charakter psychosomatyczny, a więc wynikać z zaburzeń o charakterze natury psychicznej.

W przypadku chorób organicznych można skutecznie zapobiegać zaburzeniom erekcji poprzez drożenie odpowiedniej farmakoterapii a także suplementów diety. Szczególnie te ostatnie cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a ich bardzo duża ilość na rynku utrudnia podjęcie właściwych decyzji zakupowych.

Cordyceps na problemy z erekcją

Cordyceps czyli maczużnik chiński to obecnie jedna z najlepiej przebadanych substancji aktywnych pochodzenia roślinnego. Badania prowadzone przez chińskich naukowców dowodzą, że cordyceps posiada działanie wazorelaksacyjne. Efekt wazorelaksacyjny uzyskiwany jest w tym samym mechanizmie co w przypadku sildenafilu (Viagry). Oznacza to, że cordyceps oddziałuje podobnie jak tlenek azotu rozszerzając tętnice i zwiększając napływ krwi. Na chwilę obecną badania w Europie nie zostały przeprowadzone jednak skuteczność cordycepsu potwierdzają liczne opinie jego użytkowników.

Jaki cordyceps wybrać w przypadku problemów z erekcją?

Dobrym rozwiązaniem jest stosowanie cordycepsu w postaci płynnej. Warto polecić preparat Eliksir Trzy Klejnoty Feniks marki Fohow. Ma on postać płynną i zawiera dużą dawkę cordycepsu, a dodatkowo wzbogacony jest aktywnymi substancjami pochodzącymi z ziół i grzybów. Należy podkreślić, że cordyceps to suplement diety, którego działanie nie jest natychmiastowe. Efekty kuracji widoczne będą po upływie około 30 dni stosowania Eliksir Feniks. Do niewątpliwych zalet Fohow Eliksir Feniks należy również zaliczyć brak skutków ubocznych, co związane jest z naturalnym składem i pozyskiwaniem składników z własnych, kontrolowanych ekologicznych upraw producenta. Polecamy Państwa uwadze także Perły Księżniczki – naturalny skarb Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij