sex-lalka

Czy sex lalka to sposób na rozwiązanie problemów erotycznych samotnych mężczyzn?

Faktem jest, że z lalek do seksu korzystają samotni mężczyźni. Jednak nie są oni jedynymi amatorami tego sprzętu. Dobrodziejstwem sztucznych partnerów cieszą się także panie, osoby starsze, niepełnosprawne i nieśmiałe. Po ten niezwykły gadżet seksualny sięgają też partnerzy pozostający w stałych, długoletnich związkach. Czego szukamy w silikonowych ramionach? Jak to możliwe, że jesteśmy w stanie zakochać się w manekinie pokrytym cyberskórą?

Popularność lalek do uprawiania seksu ma wiele różnych wytłumaczeń. Oczywiście najbardziej podstawowym i najbardziej oczywistym jest samotność.

Gadżet erotyczny dla samotnych i nieśmiałych

Dla wielu osób lalka do seksu jest jedynym sposobem na wejście w erotyczną relację. Nie brakuje osób chorobliwie nieśmiałych, które nie potrafią nawiązywać relacji seksualnych  – przełamać strachu i wyzbyć się kompleksów. Powodem mogą być nieudane doświadczenia seksualne, choroby, niska samoocena lub lęk przed odrzuceniem.

Inną grupą odbiorców sex lalek są osoby, które przez lata żyły w związkach i miały bardzo bliskie relacje z partnerami. Gdy zostały same, na skutek śmierci lub odejścia partnera, nie potrafią od nowa ułożyć sobie życia seksualnego. Czasem świadomie unikają ponownego wiązania się, a czasem nie udaje im się znaleźć partnera. W takiej sytuacji lalka może być dobrym sposobem na pozbycie się napięcia seksualnego.

Dmuchana czy silikonowa lalka pozwala podejmować aktywność seksualną osobom niepełnosprawnym i chorym, a także oszpeconym w wyniku wypadków. Dla wielu osób obnażenie się fizyczne i psychiczne przed drugim człowiekiem wydaje się tak traumatyczne, że wybierają lalkę.

Nierzadko zdarza się i tak, że nabywcami lalek do uprawiania seksu są amatorzy i amatorki eksperymentów erotycznych. Do kontaktu z lalką może pchać ciekawość, „jak to jest”. Lalka jest też doskonałym partnerem do przećwiczenia pozycji i technik seksualnych, które później zaproponujemy żywemu partnerowi. Albo takich, których nigdy nie odważymy się zainicjować. Silikonowy partner może pomóc nam w spełnieniu najbardziej szalonych fantazji erotycznych.

Czy lalka do uprawiania seksu może zastąpić żywego partnera?

Pokutuje stereotyp, że lalka do seksu, to pokraczna postać z nieprzyjemnego w dotyku tworzywa, wyposażona w mało estetyczne otwory w miejscu ust oraz wejść do waginy i odbytu. Doradca klienta ze sklepu z akcesoriami erotycznymi Afrodyta protestuje przeciwko takiemu traktowaniu lalek do seksu: – Podobnie jak w przypadku wielu innych gadżetów erotycznych, również wśród lalek możemy wybrać modele popularne i w wersji premium. Najbardziej zaawansowane lalki do uprawiania seksu są pokryte doskonałej jakości sztuczną skórą i mają naturalistycznie oddany każdy fragment ciała, włącznie z paznokciami czy rzęsami. Stalowy, ruchomy szkielet pozwala ustawiać lalkę w dowolnej pozycji – niektóre modele potrafią samodzielnie siedzieć, a nawet stać po oparciu o mebel czy ścianę. Ich ciało jest nieskazitelne: nie mają zmarszczek, blizn czy przebarwień skóry. Wielu użytkowników uważa, że są po prostu piękne.

Jedyną wadą silikonowych partnerów seksualnych jest to, że nie poruszają się samodzielnie i nie mówią, a jeżeli już, to niezbyt wiele. Jednak i to wkrótce może się zmienić. Trwają intensywne prace nad zrobotyzowanymi, w pełni mobilnymi sex lalkami, które zostaną wyposażone w sztuczną inteligencję.

O popularności lalek do seksu i ich trwałym zadomowieniu się w naszym życiu i w popkulturze świadczy film „Miłość Larsa”. Kanadyjska tragikomedia opowiada historię mężczyzny zakochanego w silikonowej lalce. Takie historie zdarzają się też w realnym życiu. Podobno najczęściej w Japonii, gdzie mężczyźni bez zażenowania przyznają się do zauroczenia silikonowymi partnerkami. Co ciekawe, wiele takich związków opiera się na miłości platonicznej. O podobnych przypadkach donosiły też media w Europie i USA.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij