Zwroty i wymiany

Zwroty

Zamówione produkty możesz zwrócić bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Aby dokonać zwrotu pamiętaj o wypełnieniu w ww. terminie FORMULARZA ZWROTNEGO i przesłania do nas na adres mailowy: office@si-mi.pl. Pamiętaj o ostrożnym przymierzaniu naszych ubrań i nie usuwaniu metek ani zabezpieczeń. Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania i nie może być pozbawiony metek oraz zabezpieczeń. Sklep SI-MI.PL nie pokrywa kosztów zwrotu produktu i nie przyjmuje odsyłanych produktów w przesyłkach za pobraniem.

 • jak to zrobić?

  1. Wypełnij FORMULARZ ZWROTU
  2. Wypełniony i podpisany formularz zwrotu włóż do kartonu wraz z oryginalnie  zapakowanym produktem do kartonu. W przesyłce załącz paragon.
  3. Najpóźniej 14 dni od otrzymania produktu wyślij do nas paczkę na adres:
  4. SI-MI
   ul. Szaserów
   38 04-306 Warszawa
   Paczkę możesz nadać dowolną firmą kurierską bądź Pocztą Polską. Pamiętaj  warunkiem dokonania zwrotu jest zachowanie 14-dniowego terminu na złożenie Si-Mi pisemnego oświadczenia o zwrocie, przez co rozumie się dostarczenie w tym terminie pisemnego oświadczenia o zwrocie (np. na formularzu zwrotu) albo nadanie go na Poczcie Polskiej lub przesyłką kurierską Decyduje dzień nadania.  

  5. Jeśli odesłany produkt nie nosi śladów użytkowania, w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej dokonamy zwrotu pieniędzy.

zwrot pieniędzy

 • Zwrot pieniędzy otrzymasz na podany w formularzu zwrotu nr konta bankowego.

WYMIANA

Jeśli chcesz wymienić zakupione produkty, dokonaj zwrotu wybranych artykułów i złóż kolejne zamówienie.

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Czytaj więcej.