Współpraca

Praca

W SI-MI zależy nam na łączeniu pracy z pasją i stylem życia. Tworząc kreatywną i pogodną atmosferę, kreujemy wiarygodną markę, za którą stoi grupa oddanych i twórczych ludzi. Współpracujemy z inteligentnymi, rzetelnymi osobami, które dzieląc nasze podejście są w stanie nie tylko sprzedawać, ale przede wszystkim tworzyć. Mając to na uwadze, oto niektóre z doświadczeń, które cenimy u naszych współpracowników:

Doświadczenia ze staży w branży modowej
Znajomości zagadnień związanych ze sprzedażą on-line 
Próbki kreatywności, teksty, zdjęcia, grafiki
Dobre wyczucie mediów społecznościowych

Cieszą nas pokłady:
Pasji / Profesjonalizmu / Radości / Zaangażowania /  Kreatywności / Uczciwości / Lojalności / Energii / Inteligencji / Dumy / Ciekawości

Współpraca z projektantami

współpraca

Rozumiesz naszą estetykę, kochasz tworzyć modę i chciałbyś dzielić z nami swoją pasję?

SI-MI to przestrzeń dla niezależnych projektantów, ceniących otwartość, nie stroniących od nowatorskich rozwiązań i chcących rozwijać swój talent. Jeśli tak, jak my cenisz modową niezależność i dbasz o wolność własnego wizerunku, to właśnie z Tobą chcemy współpracować. Możemy zaproponować różnorodne formy współpracy, które odpowiadają różnym poziomom doświadczania projektantów. Wspólnie możemy stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Jeśli czujesz, że SI-MI to przestrzeń dla Ciebie  zapraszamy do kontaktu z naszą Dyrektor Kreatywną Moną Kinal (mona.kinal@@si-mi.pl)

Drodzy kreatywni, 

SI-MI, to nie tylko stworzony od podszewki koncept, mody wolnej od wszelkich konwencji. SI-MI to przede wszystkim grupa ludzi z pasją i ogromnymi pokładami kreatywności. Jeśli jesteś projektantem, czujesz to co robimy i tak jak my po prostu lecisz z grunge'em ;) nie wahaj się. Bierz udział w naszym konkursie "Projektant SI-MI - ARE YOU?". Prześlij portfolio na adres projektant@si-mi.pl, opisz nam swoje doświadczenie i uzasadnij dlaczego chcesz z nami współpracować. Na wasze zgłoszenia czekamy od 1 czerwca do 30 sierpnia. Pokaż nam swój SI-MI klimat. Nie możemy się doczekać, żeby Cię poznać! ;)

Afiliacje

Jesteśmy otwarci na współpracę z afiliacjami współpracującymi ze sklepami modowymi on-line. Jeżeli jesteście portalem, oferującym atrakcyjne prowizje, akcje promocyjne, indywidualne rozwiązania oraz wsparcie i szybką pomoc od Waszego zespołu, chętnie podejmiemy współpracę. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Anną Hałas-Krawczyk anna.halas-krawczyk@si-mi.pl .

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Czytaj więcej.